Акумулятори
Акумулятор для вашого авто відомих виробників з доставкою по всій Україні
БІЛЬШ НІЖ 200 НАЙМЕНУВАНЬ АВТОМОБІЛЬНИХ АКУМУЛЯТОРІВ ВИ МОЖЕТЕ КУПИТИ ЗА ГАРНОЮ ЦІНОЮ
 
Google
WWW.AKUMM.COM ІНТЕРНЕТ 
(050) 494-03-10 (067) 552-73-03
 
 

Акумулятор автомобільний Baren Polar (Барен Полар)

Найменування акумулятора
Ємність, Аг
Пусковий струм, А
Типорозмір
Ціна, грн.
АКБ BAREN POLAR 6CT-74Aз 74680Евро 691
АКБ BAREN POLAR Plus 6CT-100Aз 100870Евро 941
АКБ BAREN POLAR Plus 6CT-60Aз 60600Евро 614
АКБ BAREN POLAR Plus 6CT-64Aз 64610Евро 624
АКБ BAREN POLAR Profi 6CT-60Aз 60510Евро 500


Акумулятор POLAR був сконструйований з використанням удосконаленого сплаву свинець-кальцій-олово для позитивної решітки акумуляторної пластини і сплаву свинець-кальцій для негативної. У результаті виходить акумулятор, який не вимагає обслуговування.

Пластини, виготовлені за технологією Сa/Ca, дозволяють знизити саморозряд при зберіганні батареї і тривалих зупинках автомобіля. Завдяки незначному витраті води, відпадає необхідність обслуговування батареї протягом всього терміну експлуатації.

Удосконалена конструкція забезпечує поліпшені експлуатаційні якості і збільшену міцність. Мікропористий конверт сепаратора зводить до мінімуму можливість короткого замикання. POLAR використовує нову технологію компанії BAREN з безпечного випуску газів - пристрій, встановлений в процесі зборки для запобігання втрати або витоку електроліту. Компактний пристрій безпечного випуску газів дозволяє акумуляторам POLAR використовувати великий обсяг електроліту, що збільшує тривалість їх використання і поліпшує експлуатаційні якості.

На всіх батареях Polar використовується кришка SPC, схвалена для первинної комплектації більшістю європейських автовиробників, на увазі її виключній безпеки. Система розподілу газів в кришці SPC дозволяє здійснювати конденсацію газів з'являються при використанні батареї. Полум'ягасники блокують можливість загоряння в результаті іскри.

Акумулятор BAREN POLAR - це герметичний акумулятор, який можна встановити і забути про його існування. POLAR має оптичний індикатор контролю стану зарядженості та рівня електроліту акумулятора, який дає автомобілісту відчуття повної впевненості в працездатності акумулятора.

КУПИТИ АКУМУЛЯТОР:
a-mega
Auto Part
Baren Polar
Energy Box
exide
ista feon
medalist
Mutlu
nord star
platin
power box
rocket
sznajder
titan
top car
topla
Tornado
uno
westa
Исток
Электроисток

ДОСТАВКА АКУМУЛЯТОРА:
Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інш.

 
  ТГ "Акумулятори" © 2011-2019  
 Design